Konkurso taisyklės
1. Konkurso pavadinimas: Lipnūs pirštai.
2. Konkurso organizatorius: UAB „Magnet LT”
3. Konkurso mecenatas: UAB „Norfos mažmena“.
4. Konkursas pasiekiamas adresu: mesosgidas.norfa.lt/grilio-konkursas. Dalyvauti ir balsuoti galima nuo 2021.07.01 iki 2021.08.31.
5. Konkurso dalyviai: konkurso dalyviu laikomas asmuo, pateikęs registraciją ir savo recepto nuotrauką konkurso galerijai.
6. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels polapyje.
7. Konkurso dalyviai polapyje mesosgidas.norfa.lt/grilio-konkursas kviečiami talpinti savo pagamintų griliaus patiekalų receptų nuotraukas. Savo patiekalą reikia nufotografuoti arba išsaugoti skaitmeniniu formatu ir įkelti į polapį mesosgidas.norfa.lt/grilio-konkursas.
8. Iš 10 daugiausia balsų surinkusių dalyvių, burtų keliu bus atrinkti 3 dalyviai kuriuos apdovanosime Mecenato įsteigtais prizais.
9. Konkurso prizai:
1 vietos prizas: virtuvės šefo Deivydo Praspaliausko nugalėtojo namuose ruošiama vakarienė/grilio fiesta. Maksimalus vakarienėje dalyvaujančių žmonių skaičius: 6.
Jei nugalėtojas nesutinka priimti vakarienės savo namuose, siūloma kita vakarienės ruošimo vieta.
2 vietos prizas: 5 kg šviežios prekybos tinklo NORFA mėsinės pasirinktos mėsos.
3 vietos prizas: 5 kg prekybos tinkle NORFA pagamintų šašlykų.
10. Dalyvio anketa privalo būti užpildyta tiksliai. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis:
Vardą;
Pavardę;
Miestą;
Elektroninio pašto adresą;
Patiekalo nuotrauką.
11. Konkurso dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos su jų patiekalais.
12. Balsuoti galima polapyje mesosgidas.norfa.lt/grilio-konkursas spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 1 kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, kai manipuliuojama balsavimu, organizatorius pasilieka teisę pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be įspėjimo.
13. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
14. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 18 metų.
15. Pagrindinių prizų laimėtojų skelbimas: 2021.09.02-2021.09.07. Pagrindinius prizus bus galima atsiimti nuo 2021.09.10 iki 2021.10.01.
16. Konkurso metu rengiami tarpiniai konkursai, kuriuose burtų keliu išrenkami nugalėtojai apdovanojami skatinamaisiais mecenato įsteigtais prizais.
17. 2 ir 3 vietos prizus laimėtojai galės atsiimti artimiausioje NORFA parduotuvėje. Prizų laimėtojai bus informuoti asmeniškai apie atsiėmimo būdą arba artimiausią NORFĄ parduotuvę, kurioje galima atsiimti prizą.
18. Apie laimėjimą laimėtojai bus informuoti registracijos formoje nurodytu el. paštu.
19. Konkurso dalyviai ir balsuojantys sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.
20. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu, taip pat skelbiant konkurso laimėtojus. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
21. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai polapyje apie tai informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.
Pagrindinius prizus bus galima atsiimti nuo 2021.09.10 iki 2021.10.01. Su nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai.