10
Draugai: 0
Troškinti jaučio žandai

Pabandžiau ir as jaucio žandus paruosti, gavosi labai gerai bent tie kas ragavo sakė. Vaikams gal skonis biški buvo per stiprokas nuo #švyturio Porterio, kita karta gal su šviesiumi alumi pabandysiu.
Žandų buvo apie 2kg. Itriniau gerai Poppamies Rub Texas Beef ir palaikiau gal kokia 2val. Pasiruosiau salierų, česnakų, svogūnų, morkų ir apkepiau. Padejau darzoves pailseti.
Atejo eilė žandams :) juos pradžioje truputį ant grotelių apkepinau o poto i žarijas kartu su paprika. Laiko nzn kepiau is akies ,bet nlb ilgai. Vėliau apgrilintus ir supjaustytus žandus dejau i kazana ir apskrudinau. Atejo eilė alui ir jautienos buljonui. Piliau taip vel is akies #svyturio alaus kazkur 750 ml ir buljono panasiai. Palikau troškintis apie 3 val 150c uždengta. Po kokių 2 val dapiliau alaus ;) ir dadejau prieskonių kokių pasitaikė po ranka. Praėjus 3 val suberiau apkepintas darzoves nes nenorėjau, kad labai susitroskintu ir šaukštą rudo cukraus . Paviriau dar gal kokia 15 min pamaišydamas ir palikau atvėsti truputį. Garnyrui bulvių košė. Mesa gavosi labai labai minkštute ir skani.

Kodėl verta dalintis?

Kiekvienas, per jūsų nuorodą, konkurse apsilankęs ir užsiregistravęs žmogus didina jūsų šansą laimėti pagrindinį prizą! 10 užsiregistravusių draugų = 10x didesnis šansas laimėti. Šiuo metu ši anketa turi 0 pakviestų draugų.

Kitų dalyvių patiekalai
Žiūrėti visus
Pagrindinius prizus bus galima atsiimti nuo 2021.09.10 iki 2021.10.01. Su nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai.